REJESTRACJA - MARATON

LIMITY KLAS

KLASA TURYSTYK SPORT- 40 załóg
KLASA WYCZYN - 40 załóg
KLASA ADVENTURE - 25 załóg
KLASA EXTREME - 25 załóg

WPISOWE:

KLASA TURYSTYK SPORT- 1300 zł
KLASA WYCZYN - 1300 zł
KLASA ADVENTURE - 1600 zł
KLASA EXTREME - 1600 zł
Wcześniejsza wpłata wpisowego może zagwarantować miejsce na liście startowej.

O zakwalifikowaniu załogi do imprezy i jej kolejności na liście decyduje wpłata wpisowego, o czym informuje “zielony status” widoczny na liście zgłoszeń, przy czym jeśli tego samego dnia na koncie organizatora zostanie zaksięgowane kilka wpłat od różnych załóg o otrzymaniu nr startowego będzie decydowała godzina wpłynięcia (rejestracji) zgłoszenia w systemie zgłoszeń organizatora. Załogi z listy rezerwowej mogą̨ znaleźć się na liście głównej po wpłaceniu wpisowego w miejsce osób z listy głównej, które tej opłaty nie dokonały. Wpisowe nie podlega zwrotowi (nie dotyczy osób znajdujących się na liście rezerwowej).

Pierwszeństwo zgłoszeń otrzymują załogi, które znalazły się na liście startowej 13 edycji Bałtowskich Bezdroży Dragon Winch (16-18.03.2018r.). Załogi z pierwszeństwem zgłoszeń otrzymują możliwość pre-rejestracji przed oficjalnym terminem otwarcia list zgłoszeniowych. Procedura pre-zapisów zostanie wysłana na adresy mailowe podane w zgłoszeniu do 13 edycji.

Opłata wpisowego obejmuje opłaty środowiskowe, wjazd na prywatne posesje, użytkowanie terenów, obsługę cateringową, udział w spotkaniu integracyjnym dla dwóch osób. Zgłoszenie uczestnictwa i opłata wpisowego jest jednoznaczna z przyjęciem warunków regulaminu imprezy .

OPŁATA WPISOWA – DANE DO PRZELEWU:

72 8507 0004 2009 0004 5795 0006
DLF INVEST SP. Z O.O
27-423 BAŁTÓW 7 
tytułem: RAJD BAŁTÓW, KLASA, Imię i Nazwisko

Na wpisowe składa się udział w rajdzie, obsługa cateringowa, impreza integracyjna w stylu “All inclusive” oraz wybrane atrakcje Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Uwaga: Aby auto mogło być dopuszczone do startu musi przejść obowiązkowe badania kontrolne (patrz zakładka klasy/wymagania). Obsługa cateringowa oraz wstęp na imprezę integracyjną dotyczy dwóch osób. Dodatkowe osoby mogą zakupić wejściówki na imprezę w biurze rajdu (os. powyżej 18-stu lat 100 zł, os. do lat 18-stu 50 zł, dzieci do lat 4 bezpłatnie).

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Klasa rajdu:

 


 

Team
Marka i model pojazdu: (*Wymagane)
 

Kierowca

Pilot

Imię i nazwisko (*Wymagane)
Imię i nazwisko (*Wymagane)
Ulica (*Wymagane)
Ulica (*Wymagane)
Kod pocztowy (*Wymagane)
Kod pocztowy (*Wymagane)
Miasto (*Wymagane)
Miasto (*Wymagane)
Telefon (*Wymagane)
Telefon (*Wymagane)
Adres e-mail (*Wymagane)
Adres e-mail (*Wymagane)
Rozmiar koszulki (*Wymagane)
Rozmiar koszulki (*Wymagane)
Akceptuje regulamin rajdu. (*Wymagane)
Wysłanie zgłoszenia tj. zgłoszenie swoich danych do rejestracji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych w zgłoszeniu danych osobowych osób zgłaszających udział tj. kierowcy i pilota przez DLF INVEST sp. z o.o. na przetwarzanie danych osobowych w podanym wyżej zakresie przez DLF INVEST sp. z o.o. w celu: 1.dokonania zgłoszenia udziału w imprezie pn.: Bałtowskie Bezdroża Dragon Winch Maraton (4-7.10.2018); 2.otrzymywania informacji o imprezach organizowanych przez DLF INVEST sp. z o.o. i ofert marketingowych. Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez DLF INVEST sp. z o.o. jest dostępna na stronie internetowej DLFinvest
 

 

Fundatorem nagrody głównej jest:

dragon


Lista startowa

Klasa Turystyk Sport TS

NrNr startowyKierowcaPilotTeamAutoWpłata
1400 Agata NiziołDamian NiziołJeepnięte Roztocze Suzuki
2401 Rafał KwaśnyLeszek KwaśnyFOX 4x4 Jeep Grand Cherokee
3402 Jacek PlusaKacper plusaAutoland LAND ROVER DEFENDER
4403 MARCIN WAWRZYNIAKARKADIUSZ PELONOFFROAD TEAM MYSZKÓW MITSUBISHI PAJERO
5404 Anna Goliszek-MichalskaMaksymilian SmólskiAMG CARGO Nissan Patrol
6405 TOMASZ PONETAMARIUSZ POLAK MITSUBISHI Pajero II
7406 MARCIN GAJDAMARCIN GWARDASPONGEBOB SUZUKI SAMURAI
8407 Grzegorz AbramGrzegorz Okoński Jeep Grand Cherokee
9408 Grzegorz MakoszRafał Zaleszczyk Jeep Grand Cherokee
10409 Jacek TomczakBartosz Tomczak SUZUKI VITARA
11410 Tomasz SzloserGrzegorz CzekajPajero Team Pajero III
12411 Paweł Domagała....................... suzuki jimny
13412 MARCIN SZCZĘCH PIOTR SZCZĘCH JEEP GRAND CHEROKEE
14413 Wojciech MichalskiMariusz WarchołAMG CARGO Suzuki Vitara
15414 wojciech stańkowskijelonek marcin- hundai galloper
16415 Dawid MachalskiPiotr Borys4x4 tczew Suzuki Jimny
17416 Jerzy KorzonIreneusz Komenda Suzuki Vitara 1.6
18417 Dariusz JóźwikNorbert Jaros Suzuki Vitara
19418 KORPYSA OSKARPAWEŁ WNUKOWICZZJEDNOCZENI W BŁOCIE Suzuki Jimny
20419 Konrad KrakowiakKacper KrakowiakNizbud jeep zj
21420 Leszek NiziałekDariusz NiziałekNIZBUD jeep Wrangler TJ
22421 Agnieszka MaluchnikAndrzej SławskiECHO INVESTMENT TEAM JEEP Grand Cherokee ZJ
23422 Grzegorz ZujkoPaweł GołąbORC Suzuki Grand Vitara 1
24423 Piotr kurzydłoLukasz witnikDzip garage Jeep Grand Cherokee
25robert staniekkrzysztof staniek jeep
26Jakub CzajkowskiMichał BlaszkeCzajkowski Blaszke jeep xj
27Kamil ZarzyckiDawid JanuszKrak off road team Lada v8 35”
28Alicja LisiakiewiczWiktor LisiakiewiczDzikie Wieprze Land Rover Discovery 3
29Mariusz JajesniakWlodzimierz MuchalskiWpzs LX450
30Marek ŁójMateusz PankowiczCONNEX BMW X5
31Paweł MichalczewskiJakub Michalczewski Nissan Patrol y61
32Marcin WasilewskiMariusz PietrzyckiPodroze4x4.pl suzuki vitara

 

Klasa Wyczyn

NrNr startowyKierowcaPilotTeamAutoWpłata
1300 Jarosław PachutaMateusz BrzuśMAER Defender 90
2301 Karol WereszkoJózef Jaros360 ORT / GEX Suzuki Samurai
3302 Radosław RogulskiŁukasz GosSpinelliAuto Offroad Team Suzuki Jimny
4303 Jacek GołDanuta Pietrzak Nissan Patrol
5304 Tomek BoguckiMarcin JankowskiFASCYNACJI 4x4 Suzuki Samurai
6305 Piotr JankowskiMarcin JankowskiFascynaci4x4 Suzuki Samurai
7306 Bartosz GalińskiMichał TomasikBłotobrody Suzuki Vitara
8307 Łukasz PopisPrzemysław Zapała Suzuki Samurai
9308 Michal FidelusTomasz JawienFidel’s Rally Team Jeep Wrangler TJ
10309 Kamil FidelusPiotr ZajdaFidel’s Rally Team Jeep Wrangler Tj
11310 ERNEST GRABSKIGRZEGORZ KUSIAKSZWAGRY SUZUKI SAMURAI
12311 Marcin NowakAndrzej StępieńNOWAK 4 OFF Jeep zj
13312 ŁUKASZ WERNERMarcin Werner SAMURAI
14313 Adam MieszalskiMarcin Lemańczyk Suzuki Samurai
15314 Mateusz ZychDominik Buczko Suzuki Samurai
16315 KRZYSZTOF CZYRNYBARTŁOMIEJ PIEKARZCZYRNY & PIEKARZ suzuki samurai
17316 Wojciech SennikMarek RzepieńMUD PROJECT KRAKOFF-ROAD TEAM SUZUKI SAMURAI
18317 JAROSŁAW ZJEDNOCZONYPAWEŁ ŁOZOWSKIZJEDNOCZENI W BŁOCIE DZIADEK LJ 70
19318 ROBERT SUKIENNIKADRIAN SUKIENNIKLIMANOWA 4X4 ISUZU
20319 Jacek BąkKonrad KubickiFascynaci4x4 Suzuki Samuraj
21320 Piotr PlackowskiKuba PlackowskiPlacek Samuraj
22321 Ciota AdamSzymon CzerskiGomar Suzuki Vitara
23322 Michał UlińskiMaciej Zajączkowskigostynin4x4 Suzuki Samurai
24323 Katarzyna MąkoszaIreneusz MatysiakNYNTEAM Jeep XJ
25324 Karol FidelusRobert KrawczykFidel’s Rally Team Jeep Wrangler TJ
26325 Edward RuszczycKrzysztoń KubiśRK Kubiś Land Rover Discovery2
27326 Konrad KarczmarczykBartłomiej SobczakRK Kubiś Land Rover Discovery 1 V8
28327 Gaweł WarykiewiczMichał WarykiewiczBracia W Nissan Patrol
29328 Mateusz GraczykBiedrzcki ŁukaszSR Team Jeep XJ
30Szymon StodulskiKatarzyna Stodulska Suzuki Jimny
31Łukasz StaniszewskiMichał StodulskiOff road team Starachowice Suzuki Jimny
32Tomasz KucaMichał SzostekRLA 4x4 Nissan Patrol
33Krzysztof JasinskiPatrycja JasinskaGrafen Team Nissan Patrol
34Paweł JaraczRobert JaraczWataha Jeep Wrangler TJ

 

Klasa Adventure

NrNr startowyKierowcaPilotTeamAutoWpłata
1200 Grzegorz KotulaMarcin DobrzańskiSALUTO Jeep Wrangler
2201 Robert MusiałPaweł GrześkowiakPaździoch Team Suzuki samurai
3202 Krzysztof DejewskiBartek BakalarczykAKADEMIA 4x4 / BxB OFF- ROAD Nissan Patrol "Zmotka"
4203 Andrzej CiubaMarcin KrawczykJeepTeamExtrem4x4 Jeep Wrangler TJ
5204 Dominik KorpysaMirosław JeziornyZJEDNOCZENI W BŁOCIE SUZUKI SAMURAI
6205 Jarek MonachowiczKrzysiek GrygorukWESEM off road team Suzuki Jimny
7206 Andrzej CiaciekArkadiusz MickiewiczZJEDNOCZENI W BŁOCIE Suzki
8207 Marcin WirczorekKrystian KotwicaATOM LR
9208 Rafał morawskiSebastjan WozniakWarka team Nissan y61
10209 Grzegorz PawkaKarol GrzegórskiPAWKIN SUZUKI SAMURAJ
11210 Karol SobólMichał BednarczykPolskiOffroad.com Suzuki Vitara EWO VIII
12211 Marcin MellerAlbert NiedźwieckiOffRoad Squad Suzuki Jimny
13212 Maciek KostrzewskiPiotr JaborskiDziupla4x4 Jeep Wrangler
14Marcin SawaWojciech JaremekORT KRASNYSTAW SAVAGE
15Przemek WołoszynDominik KozłowskiPatrol4U Nissan Patrol
16Dariusz GrudniakMarek Ochnio Patrol
17JACEK SZCZECHTADEUSZ MICHALECAUTOSZCZECH OFFROAD TEAM SUZUKI SAMURAI
18Roman JunkaRafał SolichCrazy Frog Racibórz Suzuki
19Marcin WłodarczykKonrad JaroniecGOMAR ŁUDUDU SUZUKI
20Tomasz ParolPiotr KudlarczykTema Parol Scorio
21Piotr WojciechowskiRafał WiniarczykBig brother off road team samurai evo5
22Krystian JabłońskiRadosław JabłońskiTURBO TEAM Czupi
23KAMIL JAROSZMAREK SZABLANJARO MOTORSPORT RUBICON EVO
24tomasz wesolowskiandrzej macikowskiauto moto wesoly jeep wrangler
25Dariusz BaranWojciech Rusin Suzuki
Lista rezerwowa

 

Klasa Extreme

NrNr startowyKierowcaPilotTeamAutoWpłata
1100 ŁUKASZ MĘCIKPIOTR KUBINEKWIKPOL 4X4 EVO V
2101 Radosław KacprzakBartłomiej GoździkTomaszowska Grupa Ofrodowa Durszlak Samuraj
3102 Marcin SzewczukMirosław SzewczukLOW RANGE TEAM Zamość 4x4 Suzuki Samurai
4103 MARCIN MAŁOLEPSZYŁukasz KożuchowskiALFANET TEAM Evo 7
5104 Adam DomagalskiTomasz KotKlimat Suzuki Samurai
6105 Rafał PłatekZbigniew SobczykRaff team Xvque
7106 Jacek MuszMaciek MuszMusz team Musztang v8
8107 Przemysław BłaszczakPiotr KiersztynLOW RANGE TEAM Zamość 4x4 SUZUKI WĄSKI WIESIEK
9108 Paweł WoźniakRafał DaroszPieczara Off Road Team Musztang V8
10109 Jarosław JarzembowskiKrzysztof GołdaPomarańcza Team Pomarańcza
11110 Jan CiemnyRafał DunajskiJAWAN team nissan patrol
12111 Andrzej BruskiKamil RudnikMiastko 4x4 Śmietnik
13112 MARIUSZ NIEMIEC MISIOKAROL OBRAŁMISIO TEAM GRAT 2
14113 Roman Jaśkiewicz (Sołtys)Krystian JaśkiewiczRasząg 4x4 Rocky
15114 Robert JasinowskiSebastian BrakaloWIkpol4x4 EVO
16Dariusz JaskułaTomasz BasajLOW RANGE TEAM Zamość 4x4 SUZUKI REKSIO
17Jarosław SpirydowiczAndrzej JaniszewskispiRyd NISSAN
18PyzaSzponarLOW RANGE TEAM Zamość 4x4 ROLEX
19Łukasz RozwadowskiNorbert Lipczyński4x4 radom suzuki jimii
20Waldemar CesarzKrzysiek SalachaNO LIMIT TEAM GTAT
21Sławomir CiołekSławomir CiołekLKR Suzuki Samurai
22Grzegorz ŚwięckiSławomir ŚwięckiŚwięci Team Sam Grat 2
23Michał WojciechowskiKrzysztof PawlakPawlak 4x4 Uaz zjeep
24ARTUR GAWECKIARTUR GAWECKI EVO UNIMOG
25Marek imiolczykPiotr wieczorrk Sam
Lista rezerwowa
26Przemek NawaraWiktor NowakBomba4x4 Nissan Patrol
27Tomek DomagałaKarol DomagałaDomagała team Suzuki Samurai
28Marcin WieczorekŁukasz Wieczorek Grat