o rajdzie

BAŁTOWSKIE BEZDROŻA XI (8-11 PAŹDZIERNIKA 2015)

Charakter:

Największa w Polsce trzydniowa impreza o charakterystyce przeprawowej prezentująca esencję klasycznego off-roadu. Zmagania odbywają się na bogatych terenowo, malowniczych ziemiach województwa świętokrzyskiego. Walory urozmaiconego terenu tych stron pozwalają na sprawdzenie swoich sił oraz możliwości auta poza szlakami drogowymi. Baza rajdu mieści się na obszarze Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Oferujemy 4 klasy: TURYSTYK / WYCZYN / ADVENTURE / EXTREME (szczegółowe informację w zakładce „Klasy/Wymagania”). Poziom trudności trasy jest dostosowany do klasy w jakiej startuje załoga. Po całodniowych zmaganiach tradycyjna dla naszej dyscypliny sportowej – wieczorna integracja. Piękne tereny, wspaniała atmosfera, rywalizacja między załogami o czołowe miejsca, doping kibiców, niezapomniane wrażenia – to wszystko czeka na każdego uczestnika rajdu BAŁTOWSKIE BEZDROŻA.

Dla kogo?

Dla wszystkich miłośników aut terenowych, którzy chcieliby sprawdzić siebie oraz możliwości auta w terenie. Bałtowskie Bezdroża stwarzają możliwość rywalizacji na wszystkich poziomach off-roadu – sprawdź zakładkę klasy/wymagania.

Jakie wymagania?

W zależności od klasy w jakiej rywalizujecie stawiamy przed Wami pewne wymagania. Ogólne to posiadanie zarejestrowanego auta z ubezpieczeniem OC + NW, dla kierowcy prawa jazdy kat. B. Wszelkie szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w zakładce „Klasy/Wymagania” oraz w regulaminie imprezy.

Otwarcie list zgłoszeniowych do 11-tej edycji nastąpi 21 lipca o godz. 12:00

 

Limity klas

Klasa Turystyczna - 30 załóg

Klasa Wyczyn - 60 załóg

Klasa Adventure - 30 załóg

Klasa Extreme - 30 załóg

 

wpisowe

Klasa Turystyczna - 700 zł

Klasa Wyczyn - 700 zł

Klasa Adventure - 1000 zł

Klasa Extreme - 1000 zł

Wcześniejsza wpłata wpisowego może zagwarantować miejsce na liście startowej!

O zakwalifikowaniu załogi do rajdu i jej kolejności na liście decyduje wpłata wpisowego, o czym informuje zielona lampka. Załogi z listy rezerwowej mogą̨ znaleźć́ się̨ na liście głównej po wpłaceniu wpisowego w miejsce osób z listy głównej, które tej opłaty nie dokonały. Wpisowe nie podlega zwrotowi (nie dotyczy osób znajdujących się̨ na liście rezerwowej).

Nr konta na które należy przelać opłatę wpisową:
96 1910 1048 2303 9930 4025 0002
Stowarzyszenie DELTA
ul. Sandomierska 4
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tytułem: RAJD BAŁTÓW, KLASA, Imię i Nazwisko

Na wpisowe składa się̨ udział w rajdzie, obsługa cateringowa, impreza integracyjna w stylu “All inclusive” oraz wybrane atrakcje Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Uwaga: Aby auto mogło być dopuszczone do startu musi przejść obowiązkowe badania kontrolne (patrz zakładka klasy/wymagania).

(Obsługa cateringowa oraz wstęp na imprezę integracyjną dotyczy dwóch osób). Dodatkowe osoby mogą zakupić wejściówki na imprezę w biurze rajdu – os. powyżej 18-stu lat 100 zł, os. do lat 18-stu 50 zł, dzieci do lat 4 bezpłatnie)

 

noclegi

Na terenie przyległym do JuraParku znajdują się domki wypoczynkowe. Liczba miejsc noclegowych ograniczona. Oferta noclegowa

Rezerwacja miejsc oraz dodatkowe informacje: tel. 510 263 896

Ceny domków: typ schroniskowy: 50 zł/os/dobe typ rodzinny: 80 zł/os/dobe

Pozostałych uczestników zapraszamy na noclegi do gospodarstw agroturystycznych w pobliżu JuraParku. Koszty noclegów uczestnicy rajdu pokrywają sami.

 

O bałtowie

BAŁTOWSKIE BEZDROŻA – ODKRYJ EXTREMALNĄ STRONĘ BAŁTOWA

 

Bałtów, to magiczne i magnetyczne miejsce, które przyciąga ludzi z całego kraju a nawet spoza jego granic. JuraPark, Zwierzyniec, Park rozrywki, spływ tratwami, Ośrodek Jazdy konnej, czy piękny wąwóz lessowy z autentycznymi tropami dinozaurów, to tylko niektóre z naszych atrakcji.

Nasz rajd jest atrakcją, którą kierujemy do Was – miłośników motoryzacji, trudów i przygody.

   

Staramy się aby wszystko co robimy i organizujemy przygotowane było na wysokim poziomie.

Sądzimy, iż udało nam się stworzyć także przyjazny „klimat” dla miłośników off roadu. Dzika i tajemnicza przyroda, dającą możliwość wyznaczenia atrakcyjnych tras konkursowych w połączeniu z „cywilizacją: baza noclegowa, zaplecze gastronomiczne, imprezy towarzyszące i wiele innych udogodnień- słowem wszystko co potrzebne dla ludzi i samochodów- gwarantują udaną imprezę.

   

Bałtowskie bezdroża maja już swoich fanów i sympatyków. Jeśli ty oraz twój samochód chcecie przeżyć niepowtarzalną przygodę i czujecie się na siłach sprostać krnąbrnej przyrodzie - zapraszamy.

Symbol naszego rajdu prócz szybkonogiego dinozaura mógłby stanowić żubr - dostojny i potężny zwierz który zamieszka w tym sezonie w Bałtowskim zwierzyńcu.

Fundatorem nagrody głównej jest:

dragon

LISTY ZGŁOSZEŃ ZAMKNIĘTE